Wpisy użytkownika Muzyka- to co kocham z dnia 20 czerwca 2016

Liczba wpisów: 2

misiowatezelki
 
Muzyka- to co kocham: Hej! Mój blog będzie o muzyce oraz o ich wykonawcach. Będą pojawiać się tutaj różne informacje, tłumaczenia piosenek, hity oraz te najnowsze utwory, jak również, mam nadzieję, wspólnie będziemy wybierać piosenki miesiąca. Mam nadzieję, że spodoba Wam się mój blog i z chęcią będziecie do niego wracać ;)
Pokaż wszystkie (2) ›
 

misiowatezelki
 
Faded to piosenka, która stała się, nie ukrywajmy, wielkim hitem. Jej autorem jest Alan Walker- dziewiętnastoletni, norweski producent muzyczny, a śpiewa Iselin Solheim.

Teledysk przedstawia osobę, szukającą czegoś. Według mnie ta osoba szuka siebie. Chce z jednej strony powrócić do tego, co było kiedyś. Natomiast z drugiej szuka siebie i chce zacząć wszystko od początku. Poszukuje własnego celu....

MOJA OPINIA:

Mnie ta piosenka się bardzo podoba. Uważam, że teledysk jest bardzo dobry i trafny. Oby więcej takich piosenek...

youtu.be/60ItHLz5WEA

-------------------------------------------------

A wam podoba się ta piosenka? Może macie z nią inne odczucia? Wyraźcie swoją opinię ;)

Mam nadzieję, że ten post was nie zanudził. Jeśli macie jakąś piosenkę lub wykonawcę, o którym mogłabym napisać, dajcie znać ;)
  • awatar Hello, finally me: Super wpis! :) Nie znałam wcześniej tej piosenki, poznałam po tym wpisie :d podoba mi się ;3 Napisz coś proszę o *Trey Songz-Naana i *TroyBoi-No Substitute :8
  • awatar Girl Power ♥: Uwielbiam tą piosenkę♥
Pokaż wszystkie (2) ›